Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kácení a osazování vánočního stromku v obci: dne 3.12. se čtyřčlenná skupina hasičů z naší jednotky zhostila nelehkého úkolu ustavení vánočního stromu. Zpočátku tento úkol nevypadal až tak složitě a jeho odstranění bylo nutné i v rámci bezpečnosti silničního provozu a kanalizace na níž rostl. Přístup ke stromku nebyl nejhorší a ve spolupráci s jeřábem místního podnikatele Petra Ohery jsme jej pomocí krátké chvíle převáželi na místo určení, tedy před budovu OÚ. Bohužel se posléze projevila největší vada vybraného stromku. Při jeho konečném usazování a dorovnání došlo k jeho praknutí a tudíž byl pro další použití nevhodný. Nastala tedy akce č.2 a to transport druhého stromku. Zde se osvědčili hlavně kontakty našeho hasiče, Miroslava Novotného ml., který na tuto práci pozval nakladač Manitou z nejmenované firmy z nedaleké obce, který díky mistrovským kouskům řidiče dokázal nemožné věci. Po několika adrenalinových chvílích při řezání stromu a hlavně jeho transportu z prostoru starého hřbitova mnohým z nás zatrnulo. Dobré dílo se nakonec zdařilo a stromek byl v cca 14:30 h. slavnostně usazen. Díky všem, kteří se na tomto podíleli a odvedli kus dobré práce. Za JSDHO se zúčastnili M.Snášel, D.Kozák; M.Novotný a R.Buryánek. Fotky zde!
Kurz a cyklické školení nositelů dýchací techniky: ve dnech 29. a 30.11. se 4 členové JSDHO Osek nad Bečvou (Dohnal T.; Novotný M.; Snášel M. a Krutil P.) zúčastnili kurzu nositelů dýchací techniky. Ve dvou dnech prošli kompletním školením na obsluhu dýchací techniky, právní předpisy pro jejich používání, základními znalostmi o účíncích neb. látek u požáru a ochranou před nimi apod. V druhém dni absolvovali praktickou zkoušku v protiplynovém polygonu a své znalosti úspěšně obhájili i při testových a ústních zkouškách. Stávající nositelé DT v rámci JSDHO Osek se cyklického školení v polygonu zúčastnili dne 13.12., kde opět prokázali své vysoké znalosti v oblasti používání DT - foto zde
11.12.2008 - byly přidány dva zápisy z výborových schůzí ze dne 07.11.2008 a 05.12.2008 najdete v sekci Zápisy z výborové schůze
 Nalomený strom hrozící pádem v Oseku: Občankou obce bylo 19.11. ohlášeno veliteli JSDHO, že přerostlý smrk, na kterém byla již v minulosti objevena rozsáhlá mrazová trhlina se nalomil a hrozil pádem na elektrické vedení a přilehlý rodinný dům. Jednotka vyjela s vozidlem CAS 25 Š 706 RTHP v počtu 1+4 a pomocí lezeckého vybavení a motorové pily byl strom opatrně pokácen. Na místě jednotka spolupracovala s pohotovostí elektráren. Velice se na této likvidaci spotil náš pilař, Marek Bia, na kterém ležela hlavní tíha složitého zásahu. Foto zde.
Dne 21.11:2008 proběhla v obci Osek nad Bečvou zábava plně v naší režii s kapelou Forum II. Návštěvníků došlo dost. Horší to bylo s počtem organizátorů. S vypětím všech sil jsme sokolovnu o půl šesté zamykali. Finanční výsledek se dozvíte na naší výroční valné hromadě 4.1.2009. Obzvláště pak patří poděkování členům "kozího baru". Více fotografií na http://www.forumprerov.wz.cz/ a nebo zde.
16.11.2008 - přátelé SDH Osek nad Bečvou, všechny Vás zveme na hasičskou zábavu, jež pořádáme dne 21.11.2008 v Sokolovně v Oseku nad Bečvou, hraje kapela Forum II. Začátek od 20.00 hod.
1.11.2008 - dnes, v 10.30 hod. proběhlo prověřovací cvičení jednotky na požár bytovky -
foto zde
29.10.2008 - v sobotu 25.10.2008 jsme zasahovali na ohni v Nových Dvorech, vzplanula tu hromada dřeva - samovznícením
29.10.2008 - pozdě, ale přece, fotky ze svatby Pavla Zamazala -
zde!
20.10.2008 - rozšířena fotogalerie k námětovému cvičení na Veselíčku - koukněte se
20.10.2008 - pár fotek z Mistrovství republiky v požárním sportu v Přerově na nám. T. G. Masaryka z pohledu SDH Osek nad Bečvou najdete zde
14.10.2008 - zajímá Vás statistika návštěvnosti, grafy naleznete ve formátu .pdf zde
14.10.2008 - upraven archiv aktualit a přidána záložka v menu VIDEA
13.10.2008 - přidány 3 fotky družstva dorostenek z braňáku v Přestavlkách foto a komentář umístění zde.
13.10.2008 - přidány zásahy 2008 v sekci
ZÁSAHY
4.10.2008 - v tento den byly dvě zajímavé události, které je třebas naprezentovat. 1. opět jsme chystali legrácky před kostelem pro novopečené novomanžele Zamazalovi, fotky budou dodány o víkendu. 2. Naši mladí hasiči se zúčastnili branného závodu v Přestavlkách, foto a komentář umístění zde.
Mistrovství ČR v požárním sportu v Přerově: Ve dnech 19., 20. a 21.9. bude na stadionu Spartak Přerov (u krytého bazénu) probíhat Mistrovství republiky SH ČMS v požárním sportu v kategorii můžů i žen. Zveme všechny členy i příznivce požárního sportu na skvělé sportovní výkony. V pátek od 12:00 hod. můžete shlédnout na náměstí TGM v Přerově bohatý doprovodný program, kde bude k vidění hašení parní i koňskou stříkačkou, ukázky činností SDH i HZS, Policie a záchranářů. Na slavnostní přehlídce techniky nebude chybět naše zrepasovaná CAS 25 Š 706 RTHP. Od 17:00 hod. bude probíhat slavnostní nástup družstev a historických praporů, kde nebude chybět ani prapor SDH Osek nad Bečvou. Další podrobný program shlédněte na přiloženém plakátu. Pro všechny naše fandy ještě jedna důležitá informace - náš člen, Marek Bia, se zúčastní Mistrovství ČR v barvách reprezentanta Olomouckého kraje - SDH Olšovec. Přijďte ho povzbudit.
září 08
Přidán Zápis z výborové schůze konané dne 28.8.2008
 
září 08
Taktické cvičení na požár osobního automobilu a travního porostu na Veselíčku: V sobotu, 30.8., se na Veselíčku uskutečnilo velmi zajímavé taktické cvičení 10. okrsku. Na naši jednotku čekal požár osobního automobilu. Při hašení jsme nasadili těžkou pěnu a poté klasický "C" proud na dohašení. Při nouzovém otevírání dveří jsme použili starý dobrý VRVN-1 (variabilní ruční vyprošťovací nástroj). Cvičení se vydařilo a naše schopnosti při něm byly oceněny i ze strany pozorovatele npor. Ing. Suchánka z HZS OLK ÚO Přerov.
 
V pátek, 22.8.2008, naše jednotka zasahovala na požáru polního porostu - strniště směrem na Veselíčko
 
Zásah na spadlý strom na cyklostezce k Jadranu: V pondělí 18.8. nám bylo ohlášeno, že nad cyklostezkou k Jadranu visí zavěšený nalomený strom. Jednotka vyjela s vozidlem CAS 25 v počtu 1+5 a na místě byl zjištěn zaklíněný cca 20 metrový strom. Pomocí motorové pily byl strom ve velmi stížených podmínkách pokácen a odstraněn. Topoly, které lemují cyklostezku, jsou bohužel více náchylné k poryvům větru, k čemuž přispívá i jejich stáří.
 
V neděli proběhl plánovaný úklid malé garáže
 
Požární asistence na Tuning srazu v Přerově: Již třetím rokem se jako protipožární a zdravotnická hlídka zúčastňujeme tuning srazu škodovek na přerovském výstavišti. Letos byl sraz těchto upravených vozů otevřen i jiným značkám. Jen připomínám, že jsme se v loňském roce umístili s naším zásahovým vozem CAS 25 na 1. místě ve své kategorie. Letošní ročník silně poznamenalo nepříznivé počasí, které se hluboce podepsalo i na organizaci setkání.
 
 
Pohárová soutěž v Laznikách: V sobotu 2.8. se naše soutěžní družstvo zúčastnilo pohárové soutěže, kterou pořádali na laznickém fotbalovém hřišti hasiči z Lazník. Počasí zprvu soutěži nepřálo, ale nakonec se umoudřilo a vše proběhlo hladce. V soutěži, která se netypicky jela trojkolově jsme se umístili na celkovém 5. místě. Musíme však připomenout, že jsme soutěžili se standartními zásahovými hadicemi, ale přes všechno jsme všechny tři pokusy zvládli bez problémů a soustavně jsme se zlepšovali. První místo obsadili lídři našeho okrsku - hasiči z Výklek. Domácí Lazníky se umístily na místě druhém.
 
 
Pozvánka na Ójezdské stovkování: Tři členové našeho SDH (L. Charamza; D. Kozák a M. Hluší) se zúčastní speciálního hasičského závodu zaměřujícího se na disciplínu 100 metrů s překážkami, který se uskuteční v sobotu 26.7. v obci Horní Újezd v areálu TJ Sokol. Držte jim palce!! Za zmínku také stojí, že člen našeho SDH, M. Bia, poběží v dresu Hasičského záchranného sboru OLK ÚO Přerov, a proto i jemu přejeme sportovní úspěch na trati.
 
Týdny plné planých poplachů: Červenec se nese v sérii planých poplachů. Vše začalo 2.7., kdy nám byl vyhlášen v dopoledních hodinách poplach na požár výrobních prostor v areálu jedné firmy v Lipníku n./B. Nakonec se ukázalo, že se jedná o pálení klestí v areálu sousední nemovitosti. O dva dny později, 4.7., jsme byli vysláni k požáru lesního porostu pod vojenskou střelnicí v obci Loučka (paradoxně na místo, kde se později odehrálo taktické cvičení). I tento polach byl planý, jednalo se o neškodnou mlhu stoupající z lesa. Týdny plné planých výjezdů korunoval domnělý požár domu v obci Lýsky ze dne 15.7., který se také ukázal jako lichý. Jednalo se o nenahlášené pálení hromady sena u domu, které okolojedoucími bylo vyhodnoceno jako požár. Všem členům, kteří se na tyto "zásahy" seběhli bych chtěl poděkovat, protože prokázali svou plnou připravenost k výjezdu.
 
Taktické cvičení v Loučce a oslavy 80. let založení SDH Výkleky: Dne 19.7. se jednotka SDH Osek n./B. zúčastnila taktického cvičení SDH okrsku Lipník n./B. a části okrsku č.10 Veselíčko v obci Loučka. Námětem byl požár lesního porostu pod vojenskou střelnicí. Cvičení se zúčastnilo 7 členů SDH s vozidlem CAS 25 Š 706 RTHP. Po cvičení následovalo vyhodnocení s krátkým kulturním programem, který si připravili loučtí hasiči. V neděli, 20.7., jsme se statickou ukázkou našeho zásahového vozidla a jeho vybavení prezentovali na oslavách 80. výročí založení SDH Výkleky, kde panovala skvělá atmosféra, kterou dokolorovalo příjemné teplé počasí. Hlavním lákadlem byla precizně zrestaurovaná ruční stříkačka ve vlastnictví SDH Výkleky, nad kterou tamnější velitel strávil řadu desítek hodin vyplněných prací.
 
 
Oprava CAS 25: Z této akce bohužel nemáme fotky, poněvadž na to nebylo ani pomyšlení. Vlivem špatné nafty, jejíž kvalita po Novém roce šla rapidně dolů, došlo k zanešení palivového systému vozu. Tento fakt se velmi negativně podepisoval na výkonosti vozu a působilo to vážné problémy. Po vyhrocení tohoto problému jsme tedy kvalitně oslavili cyrilometodějské svátky i svátek Mistra J. Husa tím nejlepším způsobem a to prací. Garda našich starších hasičů prokázala, že jsou pro sbor nepostradatelní. Pánové Rudolf Vaněk, František Buryánek a Miroslav Břežný se svými mladšími doplňky v podobě Libora Kozáka a podavače (svačináře) Radka Buryánka provedla kompletní rozborku palivového systému, včetně vymontování celé nádrže a jejího dokonalého pročištění. Tady si také poděkování zaslouží pan Josef Bernhauer z SDH Lazníky, který nám umožnil přístup k horké průmyslové Wapce v areálu JZD Lazníky. Akce to byla rozsáhlá a zabrala celý víkend. Výsledkem je dokonale spravené vozidlo a víra v to, že se podobný problém opakovat nebude.
 
Ukázky na Spálovském Mlýně - Členové jednotky, jako již tradičně po několik let, provádí vždy v červenci speciální ukázky dětem účastnící se tábora v lokalitě Spálovský Mlýn. Není to náhoda, protože tento tábor je organizován přerovskou organizací 7 Kostka a mezi dětmi je řada z Oseka a blízkého okolí. Letos jsme ukázky okořenili, mimo obligátního požárního útoku, hašení impulsní technologií a řady soutěží pro děti, i o speciální požární útok mladých hasičů z různých sborů přerovského regionu, kteří svým kamarádům ukázali, že dokážou provést hasební zásah i přes svůj dosavadní malý vzrůst a juniorský věk :-). Akce se zúčastnilo 9 členů sboru. Všem patří poděkování za spolupráci při realizaci ukázek.
 
 
Dětská soutěž: V sobotu, 29.6., proběhla tradiční soutěž v požárním útoku mladých hasičů "O pohár starostky obce Osek nad Bečvou", jejíž XI. ročník opět hostilo hřiště TJ Sokol Osek nad Bečvou. Členové SDH Osek nad Bečvou připravili pro všechna družstva výborné prostředí a ty se odvděčila skvělými výkony. Naši svěřenci - mladší žáci - obsadili perfektní 2. místo!! Soutěž zaštítila starostka obce Osek nad Bečvou - ing. Anna Caletková a závěrečného vyhodnocení se zúčastnil i tajemník Magistrátu města Přerova - ing. Jiří Bakalík. Poděkování také patří děvčatům z Oseckého klubu, o.s., které vyrobily pohár pro 1. místo jedné ze dvou kategorií.
červen 08
Jednotka SDH Osek nad Bečvou vyjížděla 25.6. ve 21:30 hod. s vozidly CAS 25 Š 706 RTHP a DA 12 A 31 k odstraňování zbytků stromů v k.ú. Osek nad Bečvou po proběhnuvší větrné smršti. Během zásahu byla jednotka s CAS 25 odvolána do obce Trnávka, kde došlo k odtržení plechové střechy a hromosvodu z haly podniku Yamaha, které byly navíc zamotány v elektrickém vedení. Vozidlo DA 12 s osádkou pokračovalo v odstranění kalamitního stavu v naší obci (hlavně podél cyklostezky k Jadranu). Zásahy se nám protáhly a na základnu jsme se vrátili hodinu po půlnoci
červen 08
Přidán Zápis z výborové schůze ze dne 20.06.2008
červen 08
v sobotu 14.6.2008 se nám oženil starosta SDH Václav Hluší s Magdou Makovičkovou, nyní Hluší, krásné fotky i s originálním svatebním darem najdete ve
 
červen 08
 přidána fotogalerie z účastni našich zástupců na soutěži v požárním sportu v Horním Újezdě. Kompletní výsledky jsme našli na stránkách OSH Přerov
červen 08
Dětský den 1.6.2008 - jednotka SDH Osek nad Bečvou se zúčastnila dětského dne ve westernovém areálu v Oseku nad Bečvou - u Jadranu. Mnoha desítkám dětí byl hned v úvodu předveden zásah v dýchací technice na hořící budovu, která byla reprezentována maketou osecké hospůdky "U Lachů", jejíž majitelka byla i jednou s figurantek. která byla zasahujícími hasiči vyvedena doslova "z plamenů". Poté následovala statická ukázka, kde si děti mohli prohlédnout vybavení našeho zásahového vozidla CAS 25 a velká tlačenice se vytvořila hlavně na střeše vozidla  a v jeho útrobách. Oblíbené se stalo hlavně pracoviště řidiče-strojníka. Děti si také mohli vyzkoušet zásahový oděv a přilbu a na vlastní kůži si vyzkoušet jaké to je, mít kompletní hasičskou ústroj v parném nedělním odpoledni na sobě. Akce to byla vydařená, za fotky děkujeme reportérce Nového Přerovska, poněvadž všichni členové jednotky byli zaměstnaní ukázkovým zásahem a následnými doprovodnými akcemi a nemohli sami fotit. Během akce jsme také ošetřili jedno zranění člena westernového oddílu, který si poranil ruku o postro
červen 08
Pozvánka na soutěž mladých hasičů v požárním útoku "O pohár starostky obce Osek nad Bečvou", která se koná 29.6.2008 na hřišti u Sokolovny v Oseku n.B.
 
červen 08
červen 08
Mladí hasiči našeho SDH a jedna dorostenka se zúčastnili třídenní akce v disciplínách požárního sportu konaného v areálu SK Hranice. Pod vedením R. Vaňka, L. Kozáka a N. Lukášové prožili tři krásné květnové dny vyplněné stanováním a soutěžním zápolením v hasičských disciplínách, kde se mohli popasovat s řadou družstev celého přerovského okresu. Fotky z víkendového zápolení našich mladých nadějí v Hranicích na Hře Plamen, kde se ve výsledném pořadí umístili na 8. místě najdete ve fotogalerii
 
Jak již bylo avizováno, tak šestičlenný tým hasičů z Oseka (Martin Hluší; Zbyněk Fišer; Lukáš Charamza; Milan Šiška; Marek Snášel a Libor Kozák + fotograf a realizační tým: Martin Popp) se zúčastnil fyzicky i psychicky velmi náročné soutěže - Rally Hamry. Ve dvou dnech na soutěžící čekalo splnění série disciplín, které byly převážně zaměřeny na zdravovědu, speciální schopnosti při zvládání mimořádných událostí (dopravní nehoda, norné stěny, taktika zásahu apod.). Naši chlapci potvrdili, že jejich výborné výsledky z Radslavské přilby nejsou náhodné a i na této soutěži se umístili ze šestnácti startujících týmů na celkovém 4. místě s tím, že na třetího v pořadí jim chyběl jediný bod a na druhého pouze body dva!!!! Výsledek je to ovšem excelentní a za skvělou reprezentaci sboru a obce jim patří velké poděkování. 
 
 
V sobotu (24.5.) se část členů SDH Osek nad Bečvou v barvách obce Osek nad Bečvou zúčastnila Sportovních her mikroregionu Lipensko. Desítičlenné družstvo obsadilo dvě sportovní kolbiště: malou kopanou a nohejbal. Obě družstva se rvala o vítězství a o co nejlepší umístění. Nakonec jsme ve fotbale obsadili 6. místo a v nohejbale místo osmé. Mnohdy jsme nastupovali proti sehraným profesionálům, ale pranic nám to neubralo na bojovnosti a odvaze se poprat o mety nejvyšší. Všem, kteří se zúčastnili patří velký dík
 
květen 08
přidána další fotogalerie ze
 
 
dále fotogalerie z návštěvy Hostýna v rámci
 
 
 a jako poslední přidána fotogalerie z Přípravy výletiště na základní kolo
 
 
všechny fotky najdete v našem fotoalbu...
 
V sobotu (24.5.) a neděli (25.5.) se šestičlenné družstvo jednotky SDH Osek nad Bečvou zúčastní vyhlášené soutěže hasičské všestranosti - Rally Hamry, která  umožňuje poměřit kvalitu jednotlivých jednotek hned z několika krajů. Po úspěchu v letošním ročníku Radslavské přilby se tak pokusí naši zástupci opět uspět na dalším, velmi náročném podniku. Družstvo s vozidlem DA 12 A 31 ve složení: velitel: Martin Hluší; strojník: Zbyněk Fišer a členové: Milan Šiška; Lukáš Charamza; Dalibor Kozák a Marek Snášel budou tak hájit dobré jméno hasičů z Oseka i celé obce. Info z výsledků bude na stránkách v příštím týdnu.
20. května 2008
pro všechny nedočkavce - výsledky ze základního kola v požárním sportu 10. okrsku Veselíčko, konaného 17. 5. 2008 u nás na výletišti za Bečvou najdete
 
13. května 2008
zveme Vás na 0. kolo v požárním sportu 10. okrsku Veselíčko pořádaného v sobotu 17.5.2008 v Oseku nad Bečvou na výletišti u Bečvy
 
 
ve čtvrtek, 1.5., ve 13:35 hod. byla jednotka SDH Osek nad Bečvou povolána k požáru rodinného domu v obci Loučka. Výjezd s CAS 25 Š 706 RTHP v počtu 1+6. Při zásahu pracovali naši členové v dýchací technice a spolupracovali při likvidaci ohnisek požáru a rozebírali požárem zasažené stropy a podlahy. Od CAS byl veden jeden útočný proud k likvidaci a dohašování shazovaných trámů. Na místě zásahu spolupracovali s HZS OLK ÚO Přerov, PS Lipník n./B.; SDH Lipník n./B. a SDH Loučka
 
Dne 3.5.2008 se členové SDH Osek nad Bečvou zúčastnili celonárodní poutě hasičů na sv. Hostýně u příležitosti oslav svátku sv. Floriána, patrona hasičů. Tuto akci zaštítilo hned několik významných osobností: ministr vnitra: MUDr. Mgr. Ivan Langer; předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR: Mgr. Vlček, generální ředitel HZS ČR: genmjr. Ing. Miroslav Štěpán; hejtman Zlínského kraje a další domácí i zahraniční hosté. Osečtí hasiči se prezentovali svým hasičským praporem a byli zařazení do slavnostního defilé, které tvořilo kulisu při mši svaté, kterou konselebroval arcibiskup olomoucký a metropolita moravský Jan Graubner.
 
 Probíhá rekonstrukce www stránek, nedivte se současnému zobrazení! Děkuji. Webmaster
 
Rekordní počet návštěv v měsíci dubnu!!! Již máme přes 3000 přístupů! Když nás navštívíte, nechte za sebou nějakou stopu v diskusi čtenářů :) ať vědí i ostatní, jak se Vám naše stránky líbí či nelíbí....
 
V pondělí, 14.4.2008 ve 13:00 hod. k požáru elektroinstalace v Oseku nad Bečvou. Výjezd s vozidlem CAS 25 Š 706 RTHP v počtu 1+7. Jednotka spolupracovala na místě s HZS Olomouckého kraje ÚO Přerov PS Přerov; PS Lipník nad Bečvou. Naštěstí nedošlo k žádným větším škodám na majetku ani lidském zdraví
 04. 04. 2008
 
 V úterý, 1.4.2008, jednotka vyjela k požáru travního porostu do bývalého dolu na hlínu v obci Sobíšky, kde došlo k zahoření na ploše cca 200 m2. Výjezd z CAS 25 Š 706 RTHP v počtu 1+6. Jednotka doplňovala vodu do cisterny HZS a členové prováděli dohašování ohnisek na místě zásahu.
  01.04.2008
 zatím máme k dispozici jen výsledkovou listinu z Radslavské přilby, pro zvětšení náhledu použijete lupu
 
březen 08
v sobotu v noci se zástupci SDH Osek nad Bečvou účastnili noční soutěže v Radslavicích známé pod názvem Radslavská přilba, skončili na krásném bramborovém 4. místě z 28 sborů!!! Za což jim patří patřičné díky za reprezentaci našeho SDH. Fotky budou zítra max. ve středu. Náš sbor zajišťoval a spolupodílel se na průběhu soutěže formou organizace dvou stanovišť - tajné disciplíny v hasičárně a stanoviště povodeň (u Bečvy), kde se provádělo pytlování písku do speciálních protipovodňových pytlů a stavěla se improvizovaná hráz.
březen 08
v pátečním Novém Přerovsku (21.03.2008) psali o naší uzlovačce
 
březen 08
  07.03.2008
 
březen 08
 pozvánka na II. ročník v uzlovací soutěži mladých hasičů
 
 04.03.2008
březen 08
v sobotu se nám oženil další ze členů SDH - Pavel Božek, v sobotu a neděli jsme vyjížděli ke
 
 
3 události byly v Oseku nad Bečvou a jedna v Oldřichově.
únor 08
únor 08
únor 08
 včera, tj. 10.02.2008 v 11.41 hod. naše jednotka vyjela k požáru zemědělského objektu s vepři v Oseku nad Bečvou
 
únor 08
únor 08
 04.02.2008
konečně poptávaná videa
 
 
 
Vážení přátelé SDH Osek nad Bečvou, zveme Vás 
 
16. února 2008 od 20.00 hod. do Sokolovny v Oseku nad Bečvou na již tradiční Hasičský ples, k tanci a poslechu nám bude hrát kapela BIG MŽIK, to budete mrkat, vstupné činí 80,- Kč. Tombola a výtečná kuchyně Ivety Lachové nebude novinkou, přesto osloví většinu hostů a proto přijďte se pobavit společně s námi, povzbudit svého soutěživého ducha v tombole 
 
a protancovat celou noc! JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI! 
 30.1.2008
přidán Zápis z výborové schůze z 25. ledna 2008
leden 08
webmasterka byla na školení tak se těšte na změnu www, no ale  zas tak rychlé to nebude, pište své návrhy, co Vám zde chybí do sekce "Příspěvky čtenářů"
leden 08
Nové fotoalbum "Netradiční pojetí CAS 25" od autorů Vašíka a Magdika v sekci "Akce"
leden 08
Zhodnocení roku 2007 proběhlo v kompletních zprávách starosty a velitele sboru včetně zpráv vedoucích kolektivů a zprávy pokladní a revizní komise. Bylo konstatováno, že v roce 2007 se aktivita sboru opět znásobila v zásahové činnosti i při pořádání společensko-kulturně-sportovních akcí. Mezi významnými hosty, které jsme na výroční valné hromadě přivítali byli mimo jiné paní starostka obce Osek nad Bečvou Ing. Anna Caletková, mjr. Ing. Jaromír Šindler - vedoucí IZS a služeb HZS OLK ÚO Přerov, npor. Ing. Zdeněk Suchánek - velitel PS Lipník n./B. HZS OLK ÚO Přerov a nprap. Jan Štefan - velitel družstva PS Přerov HZS OLK ÚO Přerov (patron JSDHO Osek nad Bečvou). Rádi jsme také přivítali zástupce z okolních SDH - Lipník n./B., Radslavice, Staměřice, Veselíčko, Skoky a Henčlov. Schůze proběhla v družné atmosféře a nad fotoalby se spoustou fotek zavzpomínali mladí i starší členové sboru. Děkuji všem za účast a za kvalitní zhodnocení práce našeho SDH. Starosta a velitel SDH
leden 08
Zápis z výborové schůze ze dne 7. 12. 2007
 
Bratři a sestry hasiči,
 
dovoluji si Vás, jménem výboru SDH Osek n/B., pozvat na výroční valnou hromadu sboru, která se bude konat v neděli 6. ledna 2008 ve 14.00 v prostorách hasičské zbrojnice.
 
Na schůzi bude možno zaplatit i členské příspěvky na rok 2008  v hodnotě 50,- Kč.
 
Přijďte společně zhodnotit úspěšný rok činnosti našeho sboru a náležitě jej oslavit. Za výbor SDH Osek n/B. Václav Hluší - Starosta SDH Osek nad Bečvou
 
 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Statistiky

Online: 1
Celkem: 362982
Měsíc: 874
Den: 41